Новини

Економіка

пікет учасників АТО під ЛМР

пікет учасників АТО під ЛМР

Житло учасникам АТО на вул. Під Голоском збудують дві львівські фірми

Вівторок, 16 лютого 2016, 14:55

Переможцями тендеру щодо будівництва будинку для учасників АТО у Львові стали ТзОВ Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн» та «Прогрестехбуд».

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні у Львові оголосили переможців відкритих торгів щодо будівництва житлового будинку для учасників АТО на вул. Під Голоском. 

Зокрема, 6-ти поверховий 53-квартирний будинок та мережі зовнішнього електропостачання будуватиме ТзОВ «Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн» за 24,13 млн та 210,13 тис грн відповідно. Натомість, мережами газопостачання, господарсько-питним водопроводом та побутовою і дощовою каналізацією займатиметься ТзОВ «Прогрестехбуд» за 291,11 тис, 1,88 млн та 571,76 тис грн.

У переможців торгів є 10 днів на погодження підписання відповідних договорів, стільки ж часу – в інших учасників на оскарження результатів. А замовником виконання робіт є ЛКП «Рембуд».

Нагадаємо, 1 лютого, у приміщенні ЛКП «Рембуд» у Львові відбулось розкриття конкурсних пропозицій відкритих торгів щодо будівництва житлового будинку для учасників АТО на вул. Під Голоском. Участь у торгах взяло 6 підприємств: товариства з обмеженою відповідальністю «Метрополіс» (Львів), «Ферозіт» (м. Теробовля, Тернопільська обл.), салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн» (Львів), «Прогрестехбуд» (Львів) та «Житлоінвестбуд» (с. Зимна Вода, Львівська обл.). Ще 1 учасник – ТзОВ «Аквантіс» (Київ) – зголосився збудувати лише мережі водопроводу та каналізації.

Зазначимо, тендер щодо будівництва на вул. Під Голоском проводять уже вдруге, оскільки у попередньому взяла участь лише 1 компанія.

Також 4 лютого під Львівською міськрадою зібралися на пікет близько 60 учасників АТО з вимогою створити комісію, яка б займалась виділенням квартир та земельних ділянок.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.