Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Петро Порошенко

Середа, 17 лютого 2016, 17:08

Порошенко підписав закон про публічні закупівлі

Петро Порошенко

Закон «Про публічні закупівлі» допоможе підвищити рівень конкуренції у сфері держзакупівель, а також знизити рівень корупції.

Про це йдеться на сайті Президента України.

Закон передбачає впровадження електронної системи для всіх держзакупівель, вартість яких дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а для робіт – дорівнює або перевищує 1,5 мільйона гривень (для замовників, що здійснюють свою діяльність в окремих сферах господарювання, вартість товарів і послуг – дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень та для робіт – дорівнює або перевищує 5 мільйонів гривень).

Відповідно до даного закону електронні закупівлі протягом 2016 року проводитимуться у два етапи: з 1 квітня – для центральних органів виконавчої влади та замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання; і з 1 – серпня для всієї решти замовників.

«Цей закон є масштабуванням пілотного проекту електронних закупівель системи ProZorro, яка довела свою ефективність, заощадивши в 2015 році понад півмільярда гривень», – розповів заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків.

Реалізація вищезгаданого закону дасть змогу підвищити рівень конкуренції у сфері державних закупівель, а також знизити рівень корупції.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.