Новини

Політика

призовна кампанія

призовна кампанія

Порошенко визначатиме строки призову

Четвер, 18 лютого 2016, 11:58

Верховна Рада передбачила, що строки проведення призовів українців на строкову військову службу визначаються указом президента.

Сьогодні, 18 лютого, Верховна Рада України ухвалила закон №4020 "Про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо призову громадян України на строкову військову службу".

Цей законопроект підтримали 235 народних депутатів.

Відтак, пропонується відійти від затвердженого порядку проведення призовів, який наразі не дає можливості адекватно та своєчасно реагувати на різкі зміни у воєнно-політичній обстановці країни.

"Строки проведення призову громадян України на строкову військову службу визначаються указом Президента України. Такий указ публікується в засобах масової інформації не пізніш як за місяць до закінчення року, що передує року призову громадян України на строкову військову службу, крім указу про призов громадян України на строкову військову службу в особливий період, який публікується не пізніше як за місяць до початку проведення призову громадян України на строкову військову службу", – йдеться у законопроекті.

Нагадаємо, з початку року Львівщина є лідером серед інших регіонів України за кількістю охочих вступити на контактну службу до Збройних сил. А щодо проведення сьомої хвилі мобілізації, то у Міноборони та Генштабі ще не знають, коли вона стартує.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.