Новини

Політика

біженці

біженці

tsn.ua

У Греції завершують будівництво міграційних центрів

Четвер, 18 лютого 2016, 14:01

Греція запевнила ЄС, що вчасно завершить будівництво п'яти реєстраційних центрів для біженців.

Про це повідомляє Euronews.

Напередодні саміту ЄС у Брюсселі Греція, що залишається для біженців головним шляхом до Європи, заявила про майже повну готовність чотирьох з п‘яти обіцяних реєстраційних центрів на своїх східних островах, що дозволить підняти пропускну здатність до 4000 людей на день.

Зазначимо, європейські лідери погрожують виключити Грецію з Шенгенської зони, якщо вона не виконає взяті на себе обов‘язки з охорони зовнішніх кордонів ЄС.

"Ми готові приймати усіх шукачів притулку та проводити процедуру їх реєстрування відповідно до міжнародних норм та законів ЄС та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців", – наголосив міністр оборони Греції Панос Камменос.

Лише у перші місяці нового року до грецьких островів, переважно до Лесбосу, прибули близько 77 тисяч мігрантів. Минулого року ця цифра сягнула 850 тисяч людей.

Нагадаємо, нещодавно Греція взялася добудовувати центри для біженців після того, як Єврокомісія пригрозила призупинити безвізовий режим з Грецією, через нехтування своїми обов‘язками щодо реєстрації мігрантів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.