Новини

Соціум

учасники АТО

учасники АТО

Понад 120 тисяч бійців АТО отримали статус учасника бойових дій

Вівторок, 23 лютого 2016, 18:07

Станом на 23 лютого статус учасника бойових дій вже отримали 120 767 військовослужбовців Збройних сил України, які брали участь у АТО.

Проце повідомляє УНІАН.

Як зазначила сьогодні, 23 лютого, під час брифінгу речник Міністерства оборони Вікторія Кушнір, військовослужбовцям Збройних сил, які беруть участь АТО, продовжують надавати статус учасника бойових дій та виплачувати грошові винагороди.

«Минулого тижня статус учасника бойових дій отримали 3 413 військовослужбовців та працівників Збройних сил України, які брали участь у проведенні АТО», – наголосила Вікторія Кушнір.

За її словами, сьогодні 120 767 осіб вже отримали статус учасника бойових дій, а кількість охочих вступити на військову службу за контрактом з початку цього року склала 7 800 осіб.

Нагадаємо, з початку року Львівщина є лідером серед інших регіонів України за кількістю охочих вступити на контактну службу до Збройних сил. Також з 1 січня 2016 року в дію вступив закон, згідно з яким українським військовослужбовцям збільшили розмір заробітної плати, яка в середньому тепер складає 7-10 тис гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.