Новини

Соціум

Львівська міськрада

Львівська міськрада

Львівська мерія проти будівництва багатоповерхівки для військових на вул. Мечникова

П'ятниця, 4 березня 2016, 17:51

У мерії стверджують, що земельна ділянка на вул. Мечнікова, 16, де військова прокуратура Західного регіону планує збудувати багатоповерхівку, оформлена з порушеннями процедури.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як зазначив в.о. директора департаменту містобудування Львівської міської ради Сергій Коровайник, за правилами, земельну ділянку повинні були передати військовим після двох прийнятих ухвал: міською та обласною радами.

Він заявив, що у міськраду жодного звернення не надходило, відтак, ділянку оформлено з порушеннями.

"Відповідно до даних Державного земельного кадастру, земельна ділянка на вул. Мечнікова,16, площею 0,7208 га, входить в межі земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні військового містечка без належно оформлених правовстановлюючих документів на землекористування. Натомість, Львівська міська рада не приймала жодних рішень про надання дозволу на виготовлення та затвердження проекту землеустрою щодо відведення цієї земельної ділянки", – зазначили в управлінні природних ресурсів та регулювання земельних відносин.

За словами головного архітектора Юліана Чаплінського, зараз військові звернулись до міськради для отримання історико-містобудівного обгрунтування, а надалі планують отримати й містобудівні умови та обмеження. Війські хочуть збудувати тут 6 секцій 10- чи 11-поверхових будівель, що, яу наголосив Чаплінський, в межах історичного ареалу недозволено.

Нагадаємо, на вул. Мечникова військова прокуратура будуватиме житло для своїх працівників. У грудні 2015 року вона оголосила конкурс на на визначення переможця будівництва. Також ще на початку листопада Олег Синютка погодив виділення цієї ділянки військовій прокуратурі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.