Новини

Економіка

Пл. Ринок,19

Пл. Ринок,19

dlab.com.ua

Приміщення на площі Ринок,19 виставлять на аукціон

Понеділок, 14 березня 2016, 14:10

Управління комунальної власності планує продати приміщення на вул. Коновальця, пл. Ринок, Коперника, Пекарській.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

"Найпривабливішими з об’єктів, які в нас заплановані на приватизацію конкурентними способами в 2016 році, це об’єкти на вул. Коновальця, 88, Пекарській, 95, С. Бандери, 2, пл. Ринок, 19, Коперника, 12. Планові надходження на 2016 рік є досить великими – це 97 млн грн. від приватизації та 37,5 млн грн. від оренди", – зазначила начальник управління комунальної власності Львівської міськради Інна Свистун.

За її словами, на наступному аукціоні мерія запропонує приміщення на вул. Є.Коновальця, 88 та на пл. Ринок, 19. Аукціон планують оголосити на початку квітня.

"Ті приміщення, які залишаються і є комерційними, ми передбачаємо на продаж на аукціоні. На сьогодні в нас є декілька цікавих, які, на мою думку, допоможуть забезпечити планові надходженням. Це приміщення на вул. Коперника, 12 (111 кв. м), де колись був банк, і зараз ми будемо приймати рішення про приватизацію на аукціоні", – наголосила Інна Свистун.

Нагадаємо, у 2015 році місто дозволило приватизувати 89 комунальних приміщень, середня ціна за квадратний метр яких коливалася від 14 до 16 тис грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.