Новини

Соціум

Червоноград

Червоноград

wikiwand.com

На Львівщині створять центр допомоги учням

Четвер, 24 березня 2016, 14:50

На базі Червоноградської загальноосвітньої школи-інтернату планують створити Центр соціально-педагогічної, освітньої та правової допомоги учням. 

Про це повідомила прес-служба Львівської облради.

Як зазначила директорка департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Олександра Небожук, кількість дітей, які навчаються у Червоноградській школі-інтернаті щороку зменшується.

Відтак вчора на засіданні постійної комісії з питань освіти і науки Львівської облради  депутати запропонували реорганізувати школу-інтернат у Центр соціально-педагогічної, освітньої, психологічної, медичної та правової допомоги, і на базі нього створити загальноосвітній навчальний заклад.

Така пропозиція пов’язана зі стрімким зростанням кількості усиновлених дітей та появою різноманітних будинків сімейного типу.

Більше того, випускники шкіл-інтернатів не завжди мають змогу здобути професійну освіту. А перебудова Червоноградської школи-інтернату допоможе дітям-сиротам її отримати.

Реорганізація цього навчального закладу також дозволить зекономити до 200 тис. грн. з обласного та місцевих бюджетів в галузі освіти.

Водночас, як зауважив голова комісії Володимир Вантух, сьогодні профтех освіту недофінансувують, а коштів з обласного та місцевих бюджетів вистачить в кращому випадку на півроку. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.