Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

учасники АТО

Середа, 30 березня 2016, 12:10

Бійцям АТО зі Львівщини виділили понад 2700 земельних ділянок

учасники АТО

Учасники АТО отримали 2753 земельні ділянки на тероторії області.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Відтак, з початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками, у області військовослужбовці отримали у власність 2679 земельних ділянок, загальною площею 455 га.

Наразі Держгеокадастр Львівщини ухвалив 2086 рішень про надання земельних ділянок, загальною площею 312 га. Землі розташовані поза межами населених пунктів.

Зазначимо, бійці АТО приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (1979 земельних ділянок), особистого селянського господарства (90 земельних ділянок) та індивідуального дачного будівництва (17 земельних ділянок).

"Для нашої служби робота з виділення земельних ділянок для захисників України залишається одним з пріоритетних питань. Працівники Держгеокадастру Львівщини завжди готові надати військовим вичерпну інформацію та допомогу у оформленні земельних ділянок", –наголосив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Ще 665 земельних ділянок, в межах населених пунктів, військовим надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Ці землі військові використають переважно для будівництва житлових будинків (загалом 667 земельних ділянок).

Загалом, учасникам АТО надано 4335 дозволів на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 1119 га. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.