Новини

Інфраструктура

будівництво на вул. Під Голоском

будівництво на вул. Під Голоском

city-adm.lviv.ua

Бійці АТО зі Львова отримають житло у грудні

П'ятниця, 8 квітня 2016, 17:56

Першу багатоповерхівку для учасників АТО на вул. Під Голоском планують завершити до середини грудня.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в ЛКП «Рембуд», на вул. Під Голоском наприкінці березня стартували роботи з будівництва. Перший будинок планують здати в експлуатацію уже наприкінці листопада – на початку грудня.

«Зараз на ділянці завершують рити котлован під першу багатоповерхівку – зроблено близько 60% – і траншею для зовнішніх мереж, а також прокладають кабель для електропостачання. Наступний етап – покласти арматуру та розпочати підготовку для заливання фундаменту», – наголосив керівник ЛКП «Рембуд» Віктор Писаренко.

За його словами, зараз на рахунку ЛКП «Рембуд» є кошти, щоб зробити близько 80% будівельно-монтажних робіт. Також передбачено міським бюджетом ще 20 млн грн.

Загалом планується збудувати 4 багатоповерхівки для учасників АТО. Перша багатоповерхівка матиме 3 під’їзди. Кожна 53 квартир – двокімнатна, із середньою площею – 67 кв.м. Передбачено також будівництво підземної стоянки на 120 авто. Будівництво наступного будинку заплановано на кінець літа – початок осені.

«Це буде невеликий 5-поверховий 30-квартирний будинок. Плануємо уже на початку наступного року, максимум – у другому кварталі – ввести його в експлуатацію», – зазначив Віктор Писаренко.

Нагадаємо, переможцями тендеру щодо будівництва будинку для учасників АТО у Львові стали львівські підприємства ТзОВ Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн» та «Прогрестехбуд». Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн» зводитиме сам 6-поверховий 53-квартирних будинок та мережі зовнішнього електропостачання, а «Прогрестехбуд» – мережі газопостачання, господарсько-питного водопроводу та побутової і дощової каналізації.

Зазначимо, тендер щодо будівництва на вул. Під Голоском проводили уже вдруге, оскільки у попередньому взяла участь лише 1 компанія.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.