Новини

Політика

Назар Бичишин

Назар Бичишин

Депутат Львівської міськради Бичишин обходиться без рахунків у банках

Понеділок, 11 квітня 2016, 12:44

У 2015 році депутат Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч» Назар Бичишин задекларував будинок, квартиру та іномарку.

Про це йдеться у його декларації про доходи, опублікованій на сайті інформаційного порталу Львівської міської ради.

У минулому році новообраний депутат задекларував 137 627 грн доходу, який становила заробітна плата. У 2014 році він заробив 108 541 грн загального доходу, 103 841 грн з якого становила заробітна плата, а 4 700 грн – дохід від передачі в оренду майна.

Назар Бичишин із нерухомості має житловий будинок площею 61,4 кв.м та квартиру на 52 кв.м. Члени його сім’ї задекларували квартиру на 49,7 кв. м.

Їздить Бичишин на Chevrolet Nubira 2004 року випуску, а його сім’я обходиться без власного авто.

Рахунків у банка та фінансових зобов’язань у Бичишина та членів його сім’ї немає.

Зазначимо Назар Бичишин – директор дочірнього підприємства «ХРТ Текстиль», останні 10 років працював на керівних посадах данських компаній в Україні, зокрема консалтингова компанія «J&L Consulting», ДП Амбієнте Ферніче Україна (100% іноземна інвестиція), ДП ХРТ Текстиль (100% іноземна інвестиція).

Згідно з виборчим списком політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», Назар Бичишин був кандидатом у депутати до Львівської міської ради.

Нагадаємо, 1 грудня на сесії Львівської міськради депутати створили 10 постійних депутатських комісій. Бичишин очолив комісію фінансів та планування бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.