Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Кримінал

volynpost.com

Понеділок, 23 липня 2012, 10:28

Податкова виявила на Львівщині 91 порушення у сфері торгівлі алкоголем та тютюном

Працівники податкової Львівщини упродовж першого півріччя 2012 року у ході близько 70 перевірок виявили 91 порушення у сфері торгівлі алкоголем та тютюном. Про це повідомляє прес-служба ДПС у Львівській області.

 

Під час проведення перевірок податківці виявили 7 випадків безліцензійної торгівлі, 14 – торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від мінімальних роздрібних цін, 15 – торгівлі тютюновими виробами за цінами, вищими від встановлених максимальних роздрібних цін, 14 фактів зберігання алкогольних напоїв із підробленими марками акцизного податку чи взагалі без них, 3 – зберігання тютюнових виробів без марок акцизного податку, 11 випадків реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, 3 – зберігання алкогольних напоїв в місцях, не внесених до ЄДР, а також 24 порушення касової дисципліни. За результатами проведених перевірок регіональне управління застосувало до суб’єктів господарювання фінансові санкції на загальну суму 203,51 тис. грн. та забезпечило надходження до бюджету 226,3 тис. грн. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.