Новини

Політика

Соціалістична партія України

Соціалістична партія України

Суд забанив символіку Соціалістичної партії України

П'ятниця, 22 квітня 2016, 16:14

Символіка Соціалістичної партії України потрапляє під дію закону про декомунізацію.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно із наказом міністра юстиції України Павла Петренка від 12 квітня, символіка Соціалістичної партії України не відповідає закону про декомунізацію, хоча до назви, статуту та програмі партії претензій немає.

Зокрема, символіка Соцпартії України не відповідає частині 1 статті 4 закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їхньої символіки".

"Визнати, що символіка Соціалістичної партії України не відповідає частині першій статті 4 закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їхньої символіки", йдеться у наказі.

Нагадаємо, у січні Вищий адміністративний суд підтвердив законність заборони Комуністичної партії України. Ще 9 квітня Верховна рада заборонила використання комуністичної символіки.

Тоді ж депутати підтримали закон "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.