Новини

Економіка

газопостачання

газопостачання

lv.104.ua

Ціна газу для отримувачів субсидій не зміниться

Четвер, 28 квітня 2016, 15:31

Сума платежу за газ не зміниться для українців, що отримують субсидії

Про це повідомила прес-служба уряду.

Як зазначив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, українці, які на сьогодні вже оформили і отримують субсидії, переходу на єдину ціну на газ не відчують, а розмір їх платежів за газ залишиться тим самим. 

«Розмір їх платежів за газ залишиться тим самим. Тільки держава буде сплачувати більшу частку, компенсуючи їм підвищення ціни. Для 6 млн родин, а це 14 млн українців, малозабезпечених українців, нічого з початком опалювального сезону не зміниться», – заявив Павло Розенко.

За його словами, всім, хто вже отримує субсидії їх розмір буде перерахований з 1 травня автоматично, відтак немає потреби повторно звертатися до соцуправлінь та подавати додаткові документи.

Також він повідомив, що уряд вже прийняв рішення про збільшення у державному бюджеті суми на субсидії щонайменше на 5,3 млрд грн.

«Таким чином, на субсидії у 2016 році буде виділено загалом понад 40 млрд грн. За нашими розрахунками, цієї суми вистачить для того, щоб покрити витрати на газ для малозабезпечених громадян України», – наголосив Павло Розенко.

Нагадаємо, уряд встановив єдину ціну на газ для населення та продовжив діючі норми споживання газу для домогосподарств без лічильників.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.