Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

презентація

презентація

city-adm.lviv.ua

Вівторок, 10 травня 2016, 10:10

Львівський місяць у Вроцлаві: підсумки

Вчора у місті відбулася презентація підсумків проекту – Львівського місяця у Вроцлаві ЄСК 2016.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Зазначимо, «Львівський Місяць» – презентація сучасного культурного життя України в Європі. Упродовж квітня під час «Європейської столиці культури 2016» у Вроцлаві були представлені цілі культурні блоки: сучасне українське кіно, перфоманси, медіа-арт, виступи музикантів, дискусії, резиденція менеджерів культури.

Зокрема, Юрій Андрухович та Григорій Семенчук презентували двомовну антологію української поезії «Листи з України». Влодко Кауфман представив ІІІ трієнале сучасного українського мистецтва Український зріз: Перетворенння, і провів віртуальну екскурсію експозицією.

Євгенія Нестерович розповів про музичну програму проекту, аудиторію Львівського Місяця та відгуки гостей. Зоряна Рибчинська підсумувала дискусійну програму Діалог міст.

Також спеціально для презентації підготували короткий фільм про події Львівського місяця та підсумковий буклет проекту, а 9 травня, у рамках фестивалю «Флюгери Львова» та з нагоди участі Львова у Європейській столиці культури 2016, відбувся День Вроцлава.

Нагадаємо, презентація «Львівського Місяця» у Вроцлаві, за участю директора Європейської Столиці Культури, культурних менеджерів та митців проходила 9 травня о 15:00 год у «Копальні кави» на площі Ринок, 10.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.