Новини

Спорт

Діти у Винниках

Діти у Винниках

plus.lviv.ua

У Винниках проведуть спортивну акцію для дітей

П'ятниця, 13 травня 2016, 11:21, Прес-реліз

16  травня у Винниках відбудеться спортивна акція проекту "Я не дякую хабарем" для учнів молодших класів.

У понеділок, 16 травня об 11 годині у винниківському парку відпочинку запланована спортивна акція: набір  нескладних розвиваючих  спортивних  естафетних  забігів  із  перешкодами  згідно з  рекомендаціями  KIDS’  ATHTETICS IAAF  (Міжнародна  асоціація  легкоатлетичних  федерацій), що спеціально розроблено з метою виховання патріотичної громадянської свідомості та здорового способу життя. Акцію буде проведено в рамках програми "Діти заради миру".

Організаторами акції є Благодійний фонд "Спорт заради Миру", ГО "Інститут масової інформації" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Львівської обласної державної адміністрації.

Під час акції волонтери проекту поширять інформаційні матеріали проекту "Я не дякую хабарем" (листівки, футболки та браслетами із слоганами проекту).

Довідково:

Програма "Діти заради миру" є  соціальним проектом та реалізується Благодійним фондом "Спорт заради Миру" у співпраці з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти та науки України.

Проект "Я не дякую хабарем" створений для громадської підтримки тих категорій громадян, що відмовляються підтримувати традиційну (побутову) корупцію у Львівській області.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.