Новини

Економіка

земельна ділянка

земельна ділянка

Ціна землі у Кам'янка-Бузькому районі піднялася у 14 разів

П'ятниця, 20 травня 2016, 11:44

У результаті торгів вартість річної оренди ділянки у Кам'янка-Бузькому районі Львівщини зросла в 14 разів, з 8% до 110% від нормативної грошової оцінки землі.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Відтак, вчора на земельному аукціоні здали в оренду чотири земельні ділянки на Львівщині сільськогосподарського призначення держвласності за межами населеного пункту загальною площею 53,3 га.

Стартовий розмір річної орендної плати ділянок становив 53,5 тис грн, а у результаті торгів ціна оренди зросла до 177,3 тис грн.

Найбільше зросла ціна на земельну ділянку на території Дернівської сільської ради Кам'янко-Бузького району. Зокрема, під час аукціону вартість її оренди піднялася у 14 разів: з 4 до 60 тис грн.

Договори оренди було укладено на 7 років. Всього за цей час до місцевих бюджетів надійде понад 1,2 млн грн.

"Від початку 2016 року це вже 11 земельний аукціон, організований фахівцями Держгеокадастру Львівщини. За результатами цих аукціонів спостерігаємо динаміку збільшення зацікавленості потенційних покупців готових вкладати гроші у ведення сільського господарства на території Львівщини. В результаті маємо здорову, добросовісну конкуренцію, що при фаховій підготовці аукціонів обертається значними додатковими надходженнями до місцевих бюджетів", – наголосив начальник Головного управління  Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Зазначимо, наступні земельні торги заплановано провести 26 травня.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.