Новини

Соціум

переповнені смітники

переповнені смітники

На Сихові комунальники не справляються із вивозом сміття

П'ятниця, 3 червня 2016, 18:00

Найбільше переповнених смітників у районі Санта-Барбари.

Про це стало відомо Варіантам від місцевих мешканців.

Незважаючи на те, що комунальники інтенсивно вивозять сміття у місті, Сихів все-таки залишається проблемним районом.

Найбільше переповнених сміттєвих баків зараз можна побачити у районі Санта-Барбари на вулицях Трильовського, 16, 18; Вернадського, 10; проспекті Червоної Калини, 115.

Також напхані смітники зараз є і в районі Іскри. Зокрема на вул. Антоненка-Давидовича, 8-10; Коломийській, 9. А на Коломийській, 16 контейнери вже майже заповнені відходами.

Зазначимо, сьогодні вранці на проспекті Червоної Калини, 90 баки були переповнені настільки, що людям довелося залишати відходи просто біля контейнерів.

Як повідомила сьогодні голова Сихівської райдержадміністрації, заступниця голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ірина Маруняк, у Львові сміття вивозять вчасно, хоча існують поодинокі випадки перевантаження контейнерів.

«Це зумовлено тим, що перевізники вивозять сміття інколи за сотні кілометрів від міста, тож це є питанням часу. Але вони оперативно реагують і забирають відходи. Загалом ситуація контрольована й проблем із перенакопиченням зараз немає», – розповіла Ірина Маруняк.

За її словами, якщо перевізник не дотримується певних вимог вивозу сміття, то відповідальність за це несе не тільки він, а й міська рада.

«Теперішню ситуацію зі сміттям у Львові треба вирішувати комплексно. Тому якщо виникають якісь питання стосовно перенакопичення, ми спільно з перевізником їх вирішуємо», – додала Ірина Маруняк.

Загалом у Львові є 881 контейнерний майданчик, які обслуговують 5 компаній: «Аве Львів», «Спецкомунтранс», «Спецавтотранс», «Санком Львів» та «ДВ Екосвіт».

Нагадаємо, через трагедію на Грибовицькому сміттєзвалищі тепер відходи зі Львова вивозять на невеликі сміттєві полігони області.

Саме ж Грибовицьке сміттєзвалище оголосять зоною техногенної катастрофи. А Європейський інвестиційний банк готовий надати 30 мільйонів євро на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища і 10 – на сміттєпереробний завод.

Відтак рекультивацію сміттєзвалища планують доручити «Львівспецкомунтрансу». 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.