Новини

Соціум

пункт пропуску

пункт пропуску

Львівські прикордонники очікують потік футбольних вболівальників

Понеділок, 13 червня 2016, 18:36

Через кордон футбольних вболівальників пропускатимуть спільно прикордонною охороною суміжних держав та митниками.

Про це повідомила Державна прикордонна служба Західного регіону на своїй сторінці у Фейсбуці.

У зв'язку з проведенням Євро-2016 у Франції, участь у якому бере й збірна України, львівські прикордонники очікують збільшення потоку організованих груп вболівальників.

Зокрема, на пунктах пропуску «Устилуг – Зосін», «Угринів – Долгобичув», «Рава-Руська», «Грушів – Будомеж», Львів-аеропорт» Львівського прикордонного загону, «Краківець», «Шегині», «Смільниця – Кросьценко» Мостиського прикордонного загону, «Тиса» та «Ужгород» Чопського прикордонного загону, «Лужанка» Мукачівського прикордонного загону та «Порубне» Чернівецького прикордонного загону.

Пропуск через державний кордон футбольних фанів та вболівальників чемпіонату Європи з футболу буде здійснюватися у взаємодії з прикордонною охороною суміжних держав, митними органами та іншими контрольними службами відповідно до вимог чинного законодавства України у пріоритетному порядку та позачергово.

Також передбачено оформлення вболівальників в автомобільних пунктах пропуску на окремих смугах руху, в авіаційних пунктах пропуску  на окремо створених коридорах, а за потреби безпосередньо біля трапу літаків.

Нагадуємо, що організованим групам та окремим громадянам, які їдуть на чемпіонат Європи з футболу 2016 необхідно пред’явити такі документи для поїздки:
1. Наявність квитків на футбольні матчі;
2. Бронювання готелю в містах проведення матчів (Париж, Марсель і Леон);
3. Наявність запрошення від офіційного представництва ФІФА;
4. Наявність акредитацій них карток для журналістів;
5. Завчасне інформування прогнозованих груп футбольних фанів та вболівальників на такі електронні скриньки пунктів пропуску.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.