Новини

Політика

Юрій Квятківський

Юрій Квятківський

Луценко презентував Квятківського у прокуратурі

Четвер, 16 червня 2016, 16:08

Сьогодні генпрокурор Юрій Луценко у Львові офіційно представив нового прокурора Львівської області Юрія Квятківського.

Генпрокурор особисто представив Юрія Квятківського як нового очільника львівської прокуратури.

Юрій Квятківський з квітня 2015 року очолював прокуратуру Луганської області, а раніше був заступником прокурора Київської області, до цього обіймав керівні позиції в МВС Київщини: з 1997 до 2008 роки обіймав посади заступника та начальника районних та міських відділів ГУ МВС України в Київській області, а в січні 2008 року призначений першим заступником управління.

Ще вчора представники Громадської люстраційної ради Львівщини звернулися до Юрія Луценка з вимогою не призначати нового прокурора області, пояснюючт свою позицією тим, що вони "втомилися від маніпуляцій, які проводять з Львівським регіоном щодо кандидатур прокурорів".

Нагадаємо, до Квятківського прокурором Львівщини був Віталій Мякішев з Житомирщини, якого призначили на цю посаду 31 березня цього року. На зустрічі з громадськими активістами, які були проти прокурора не з області, зірвали офіційне представлення Мякішева. В свою чергу він заявив, що подасть у відставку, якщо львів'яни доведуть будь-яку його причетність до незаконних діянь чи бандитських угрупувань.

З грудня 2014 року прокурором Львівської області був Роман Федик. Про його звільнення стало відомо 21 березня.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.