Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

забруднення довкілля

забруднення довкілля

Вівторок, 5 липня 2016, 18:40

Львівська ОДА розробила екологічний паспорт Львівщини

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації розробив "Екологічний паспорт Львівської області" за даними 2015 року.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Зокрема, у ньому подано інформацію про стан основних природних ресурсів області та найважливіші екопроблеми регіону.

"Основними розділами "Екопаспорту" є стан демографічної ситуації у Львівській області, перелік екологічно небезпечних об'єктів, аналіз стану атмосферного повітря, водних, земельних та лісових ресурсів, тваринний та рослинний світ, природно-заповідний фонд, поводження з відходами, державний контроль за додержанням вимог природоохоронного законодавства, планування природоохоронної діяльності та інше", – заявив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

Зазначимо, інформація, викладена в "Екологічному паспорті", отримана від територіальних органів міністерств і відомств, структурних підрозділів Львівської ОДА.

З електронною версією "Екологічного паспорту Львівської області" можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, Варіанти в межах проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини" провели розслідування щодо забруднення довкілля на Львівщині, стан берегів річки Західний Буг та занедбаного стану каналізаційної мережі Львова. Детальніше про це можна дізнатися тут

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.