Новини

Соціум

університет Франка

університет Франка

У Львівському університеті запроваджують нову навчальну програму «Бізнес-статистика та аналітика»

Вівторок, 12 липня 2016, 14:01, Прес-реліз

З 2016 року кафедра статистики економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка запроваджує нову освітню програму «Бізнес-статистика та аналітика». 

Про це розповів завідувач кафедри професор Семен Матковський.

З його слів, нова освітня програма «Бізнес-статистика та аналітика» – це наша відповідь на сучасні вимоги інформаційної економіки, а відтак – європейського та глобального ринку праці.

«Базою для «Бізнес-статистики та аналітики» є прикладна статистика. Ми проаналізували різноманітні освітні програми зарубіжних ВНЗ у галузі бізнесу, відгуки та побажання наших роботодавців і дійшли двох основних висновків. По-перше, сучасний бізнес потребує фахівців, здатних працювати з великими масивами даних (Big data) у різних галузях економіки. По-друге, важливими для фахівців є вміння використовувати сучасні інформаційні технології в обробці та економічному аналізі даних. Саме такі компетенції покликана формувати нова для українського ринку освітніх послуг програма на нашому факультеті», – наголосив Семен Матковський.

Зазначимо, усі подробиці щодо навчання на кафедрі статистики економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка ви можете знайти за посиланням та за телефоном (032) 239-40-29.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.