Новини

Екологія

Сезон полювання на пернату дичину розпочнеться на Львівщині 11 серпня

Сезон полювання на пернату дичину розпочнеться на Львівщині 11 серпня

perec.in.ua

Сезон полювання на пернату дичину розпочнеться на Львівщині 11 серпня

Вівторок, 31 липня 2012, 17:40

11 серпня на Львівщині розпочинається сезон полювання на пернату дичину. Про це повідомило Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області.

Станом на 30 липня 2012 р. Держуправління ОНПС в Львівській області погодило 29 наказів на проведення полювання.

Ще 8 наказів будуть розглянуті у визначений термін відповідно до вимог Законів України «Про мисливське господарство», «Про тваринний світ», «Про ветеринарну медицину», «Про Червону книгу України», «Про природно-заповідний фонд України». Загалом,  на розгляд Держуправління відповідні матеріали для отримання погодження на проведення полювання на пернату дичину  подало 37 користувачів мисливських угідь області.

Згідно з наказами, полювання на норця великого, качок (крім гоголя, черні білоокої та червонодзьобої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крехів, нерозня, широконіски, шилохвості), лиску, курочку водяну, пастушків, куликів (крім кулика-сороки, баранця великого ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем'яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка)  розпочнеться з 18.00 11 серпня і триватиме до 31 грудня 2012 року.

На гусок (сіру, білолобу велику, гуменника)  – з 11 серпня по 31 січня 2013 р.

Також встановлені норми добування пернатої дичини: один мисливець за день полювання не може добути більше, ніж двох гусок, чотирьох качок, п'ять лисок, чотирьох водяних курочок, десять куликів, десять голубів.

Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області нагадує, що у разі порушення мисливцями правил полювання, винні особи нестимуть відповідальність згідно з чинним законодавством України. Ст.85 КУпАП «Порушення правил використання об’єктів тваринного світу», що передбачає покарання у вигляді штрафу. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.