Новини

Соціум

вирубка дерев

вирубка дерев

Сайт Львівського лісгоспу визнали найвідкритішим до рубок

Середа, 20 липня 2016, 14:36

Згідно з результатами моніторингу активістів, на сайті Львівського лісгоспу найлегше знайти інформацію про рубки дерев.

Про це повідомила Громадська ініціатива прямої дії "Включайся".

Поштовхом для проведення аналізу сайтів державних підприємств лісового господарства стали численні скарги громадян на неможливість отримувати офіційну інформацію про рубки лісів, результати торгів з продажу лісу та декларації про доходи керівництва тощо. 

"Відсутність відкритої інформації підвищує можливість корупції та зловживань і фактично перетворює лісгоспи на закриті структури, де влада та гроші монополізуються групою осіб. Громадський контроль за ситуацією на місцях є найефективнішим інструментом для відслідковування порушень закону", – йдеться у повідомленні.

Відтак у липні ініціатива "Включайся" промоніторила 22 обласних управління лісового та мисливського господарства. 

Згідно з результатами, найкращим виявився сайт Львівського лісгоспу, а найгіршим – Чернігівського.

Активісти аналізували сайти за такими основними критеріями: оновлення новин з корисною інформацією, фінансова звітність лісгоспів за 2015 рік, інформація про дозволи на рубки головного користування на 2016 рік, плани вирубок на 2016 рік, інформація про створення нових лісів за 2015 рік тощо.

Найбільшу кількість балів сайтові Львівського лісгоспу присудили за оновлення новин з корисною інформацією – 9 балів із 10, а також за зручність у використанні – 8 балів із 10.

 

Нагадаємо, просто під Львовом завдяки махінаціям вирубують здорові буки.

А активісти, які ведуть боротьбу з варварською вирубкою лісів, вимагають звільнити Анатолія Дейнеку з посади начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.