Новини

Соціум

затриманий

затриманий

lv.npu.gov.ua

На Львівщині митник і прикордонник організували автомобільний бізнес

Четвер, 21 липня 2016, 11:45

Правоохоронці «заробили» 60 тисяч гривень за те, що дозволяли переправляти через кордон автомобілі з ЄС без розмитнення.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Національної поліції у Львівській області.

На Львівщині затримали групу осіб, до складу якої входять головний інспектор митного поста, інспектор прикордонного пункту пропуску та два мешканці області.

Правоохоронці організували корупційну схему: за певну грошову винагороду вони дозволяли завозити в Україну транспортні засоби, які зняли з обліку у країнах ЄЄ.

Як встановили поліцейські, членами автомобільного бізнесу є інспектор митного поста «Угринів» Львівської митниці та інспектор прикордонного пункту пропуску «Павловичі» Львівського прикордонного загону ДПС.

Вони відповідали за безперешкодне переміщення транспорту через кордон України. Крім того, в автомобільному бізнесі були задіяні ще два жителі області, які підшуковували клієнтів та організовували ввезення машин, а також виступали у якості посередників при передачі грошей.

Вчора на вулиці Петлюри правоохоронці затримали учасника корупційної схеми під час одержання чергової грошової винагороди у розмірі 700 доларів, яку в подальшому отримав кожний член групи.

Головного інспектора митного поста затримали при виїзді із зони митного контролю. 

Інспектора прикордонного пункту пропуску «Павловичі» затримали у Жовкві.

З автомобіля митника вилучили 13 тисяч гривень, 1,5 тисячі доларів, 500 польських злотих, 200 чеських крон. За місцем проживання прикордонника – 6 тисяч гривень, 50 доларів, банківські картки та мобільні телефони.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження. На даний час правоохоронці проводять одночасно 40 санкціонованих обшуків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.