Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

промисловість

Четвер, 28 липня 2016, 12:14

Темпи росту промисловості на Львівщині сповільнились

промисловість

Індекс промислової продукції на Львівщині у травні і червні впав в порвнянні з показником квітня, хоч і залишається поки що вищим аналогічних показників 2015 року. 

Про це повідомило Головне управління статистики Львівської області.

У січні-червні 2016 р. порівняно з січнем-червнем 2015 р. виробництво промислової продукції зросло на 1,2%, в той час як за січень-червень 2016 р індекс промислової продукції склав 104,0%, - сказано у повідомленні. 


Наростили обсяги підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря на 6,4%, переробної промисловості – на 1,5%, знизили обсяги підприємства добувної промисловості і розроблення кар’єрів на 5,6%.

У переробній промисловості збільшили випуск продукції підприємства з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 36,3%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 14,0%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 13,1%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 12,2%), машинобудування (на 11,4%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 7,8%), з виготовлення харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 2,7%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 5,0%).

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.