Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Народний контроль

Народний контроль

Вівторок, 9 серпня 2016, 12:50

"Народним контролем" Добродомова керують із Росії

Про це заявив 9 серпня журналіст Сергій Іванов.

Про це повідомляє Цензор.Нет.

За його словами, вивчення опублікованого в Інтернеті листування виселених з України колишніх журналістів телеканалу "Інтер" дозволяє зробити висновок про те, що політичні проекти "Партія простих людей" і "Народний контроль" управляються з Кремля.

Журналіст наголосив, що серед друзів висланих з України Муравйова та Столярової, крім таких відомих проектів Сергія Льовочкіна, як "Партія простих людей" депутата Сергія Капліна, опинився також проект "Народний контроль" Дмитра Добродомова.

"Саме для "Народного контролю" дует вигнанців готував сценарії, концепції і відеоролики. Мені цікаво, як цей принциповий і вибірково патріотичний галичанин пояснить свою співпрацю з московськими піарниками. Хоча у пасіонаріїв зараз у тренді просто посилати всіх подалі, мовляв, не ваше собаче діло", – заявив Сергій Іванов.

Відтак, на основі листування, опублікованому у відкритому доступі, можна відстежити, що тексти своїх виступів з вкидання звинувачень на адресу низки українських політиків Сергій Каплін та Дмитро Добродомов отримували саме від колишніх журналістів "Інтера".

На думку Іванова, схема вкидання була гранично простою: максимум антитез і неприємних фактів із життя героїв.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.