Новини

Економіка

пласмасові вироби

пласмасові вироби

economic.bg

На Львівщині на 13% зросло виробництво пласмасової продукції

Четвер, 25 серпня 2016, 14:18

У січні-липні, порівняно з минулим роком, у області виробництво промислової продукції зросло на 0,4%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, зріс обсяг промислового виробництва у переробній промисловості та на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря на 5,8%, водночас скоротився – у добувній промисловості і розробленні кар’єрів на 5,4%.

У переробній промисловості збільшили випуск продукції підприємства з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 34,7%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 13,4%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 13,2%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 11,3%), машинобудування (на 7,2%).

Щодо виготовлення харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, то тут виробництво збільшилося на 4,1%, а виробництво хімічних речовин і хімічної продукції – на 1,2%.

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 6%).

Нагадаємо, у січні-червні, порівняно з минулим роком, у області виробництво промислової продукції зросло на 1,2%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.