Новини

Інфраструктура

Мостищина

Мостищина

mapio.net

Мостищину відремонтують майже за 29 мільйонів

Середа, 31 серпня 2016, 17:16

Цьогоріч у Мостиському районі області відремонтують 47 об'єктів.

Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Цього року на фінансування проектів регіонального розвитку в Мостиському районі з різних джерел передбачено 28 млн 883 тис грн. За ці гроші відремонтують 47 об’єктів.

Як розповіла начальниця управління аналізу та стратегічного планування департаменту економічної політики облдержадміністрації Валентина Москаленко, станом на сьогодні в районі вже завершили роботи на 8 об’єктах, іще на 39 роботи тривають.

Зокрема, капітально відремонтували Народні доми в Судовій Вишні, селі Хоросниця, приміщення Гусаківського НВК, Золотковицької ЗОШ І-ІІ ст., Великомокрянської ЗОШ І-ІІ ст., Шегинівської ЗОШ І-ІІІ ст. тощо.

 

Зазначимо, цьогоріч на фінансування понад 1000 проектів регіонального розвитку направлять рекордну суму коштів – більше 600 млн грн, що на 30% більше, ніж попереднього року.

Сюди входять кошти таких фондів: бюджет розвитку обласного бюджету, державний фонд регіонального розвитку, субвенція на соціально-економічний розвиток окремих територій, кошти відповідних галузевих програм та програми мікропроектів, субвенція на інфраструктуру об’єднаних територіальних громад.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.