Новини

Інфраструктура

опалювальний сезон

опалювальний сезон

2017pik.pp.ua

Золочівщина наполовину готова до опалювального сезону

Понеділок, 5 вересня 2016, 17:06

На Львівщині триває підготовка до нового опалювального сезону  2016/17 років.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як заявив в.о. директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук, стан підготовки Золочівського та Перемишлянського районів до опалювального сезону становить 67% та 80%.

"Насамперед ми перевірили стан готовності до опалювального сезону об’єктів соціально-економічної та житлової сфери обох районів. За результатами перевірки встановлено, що у Золочівському районі роботи з підготовки до опалювального сезону виконані на 67%. Зауважу, що в середньому в області цей показник – на рівні 80%", – наголосив Назарій Романчук.

За його словами, готовність до опалювального сезону перевірять в усіх районах та містах обласного значення області.

Зазначимо, загалом в рамках підготовки до опалювального сезону у Золочівському районі заплановано ремонт двох теплових вузлів; капітальний ремонт одного котла; заміна, утеплення та підготовка теплових мереж; ремонт 876 кв.м приміщень загального користування житлового фонду; заміна 43 м каналізаційної та 51 м водопровідної мереж; ремонт шести покрівель; заміна 345,5 кв.м вікон на енергозберігаючі; утеплення трьох фасадів.

У Перемишлянському районі заплановано ремонт каналізаційно-насосної станції та очисних споруд; заміна 81 м водопровідної мережі; ремонт двох покрівель; закупівля енергозберігаючих ламп та заміна теплових мереж.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.