Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пікет облради

пікет облради

Вівторок, 13 вересня 2016, 11:12

Ярошівці пікетують Львівську облраду

Сьогодні під будівлею Львівської обласної ради влаштували мітинг представники Національного руху "Державницька ініціатива Яроша".

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Бійці добровольчих батальйонів Національного руху "Державницька ініціатива Яроша" вимагають від львівських депутатів, які сьогодні розглядатимуть на сесії питання про учасників АТО, надати такий статус добровольчим батальйонам.

"Ми сьогодні прийшли нагадати львівській владі, що ми існуємо і на рівні з іншими бійцями маємо право отримати визнання від держави. Наші бійці воювали на передовій, хтось рік, хтось два, але держава не визнає наші зусилля, які ми докладаємо на фронті", – розповів боєць Української добровольчої армії Яроша Марік.

За його словами, в Україні місцева влада уже визнала бійців добровольчих батальйонів учасниками АТО, лише на Львівщині це питання навіть не розглядали, хоча бійці подавали документи міському голові Львова Андрію Садовому, а також уж рік вимагають вирішити це питання та неодноразово влаштовували пікети.

Нагадаємо, що про заснування нової політичної сили Дмитро Ярош оголосив нарикінці грудня 2015 року. Координаційного центру національного руху ДІЯ на Львівщині Ярош призначив Олену Живко, екс-керівника ГО "Правий сектор-Захід".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.