Новини

Економіка

будівництво

будівництво

У серпні на Львівщині зросло будівництво житла

П'ятниця, 23 вересня 2016, 15:15

У січні-серпні, порівняно із минулим роком, будівництво житла на Львівщині зросло на 31%.

Про це повідомила прес-служба Головного управління статистики у Львівській області.

Загалом підприємства Львівщини виконали будробіт на 2367,4 млн грн, а індекс будпродукції, порівняно з січнем-серпнем 2015 року, становив 117,1%.

За видами об’єктів 38,3% обсягу будпродукції припало на інженерні споруди, з них найбільше виконано робіт на прокладанні трубопроводів, комунікацій, ліній електропередачі та будівництві комплексних промислових споруд. На будівництві житлових будівель виконано 31% від загального обсягу робіт, нежитлових будівель – 30,7%.

Також зросли обсяги будівельних робіт за усіма видами будпродукції, зокрема на будівництві нежитлових будівель – на 21,4%, інженерних споруд – на 19,7%, житла – на 10,6%.

За характером будівництва обсяги робіт розподілились: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 84,7% від загального обсягу, роботи з капітального ремонту –7,8%, з поточного ремонту –7,5%.

Серед регіонів Львівщини 58,2% загальнообласного обсягу будівельних робіт виконали підприємства Львова, значні обсяги виконані також будівельниками Стрийського (11,3%) та Пустомитівського (11%) районів.

Нагадаємо, у січні-липні, порівняно із минулим роком, будівництво житла на Львівщині зросло на 32,9%.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.