Новини

Політика

Ігор Сеник

Ігор Сеник

Львівські перевізники погрожують відновити страйк з 3 жовтня

Четвер, 29 вересня 2016, 12:20

Сьогодні на сесії Львівської міськради перевізники заявили про продовження страйку, якщо мерія не прислухається до їх вимог.

Про це повідомив голова профспілки вільних перевізників Ігор Сеник.

"Ми вже декілька днів стоїмо перед стінами мерії разом з учасниками АТО. Вимагаємо розв'язати проблеми із перевезеннями, адже декілька мільйонів, які виділили на дофінансування суборендарів, які працюють на місцевих маршрутах, підуть на АТП і ми їх не побачимо", – наголосив Ігор Сеник.

За його словами, перевізники перервали страйк, бо мерія міста обіцяла вирішити проблеми із пільговими перевезеннями, однак наразі ніякого прогресу немає.

"З понеділка ми не вийдемо на роботу, ми хочемо працювати, але нам не дають, тому організовуйте круглий стіл і вирішуйте цю проблему негайно", – додав Сеник.

Нагадаємо, ще 15 вересня на сесії міськради перевізники заявили, що планують продовжити страйк, якщо міська влада за два тижні не вирішить проблему із пільговими перевезеннями.

Тоді ж депутати надали 4 млн грн на дофінансування суборендарів, які працюють на місцевих маршрутах.

Зазначимо, приватні перевізники почали страйк 30 серпня. Через це на міські маршрути вийшло лише 362 автобуси зі 640. Згодом близько сотні водіїв маршруток, активістів та підприємців зібрались на пікет під міськрадою. Вони висунули ряд вимог міському голові Львова Андрію Садовому.

Серед цих вимог – обмеження пільгових перевезень та запровадження електронного квитка у громадському транспорті.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.