Новини

Політика

Володимир Гройсман

Володимир Гройсман

П'ятниця, 30 вересня 2016, 17:23625

У Львові Гройсман розповів про держбюджет на 2017 рік

Гройсман сподівається, що закон «Про державний бюджет на 2017 рік» буде ухвалено до 1 грудня.

Про це сьогодні під час візиту на Львівщину повідомив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Ми вчасно подали бюджет країни. Я вважаю, що бюджет, який ми направили в парламент, є збалансований і абсолютно реалістичний, має чіткі пріоритети", – наголосив прем'єр.

Гройстан повідомив, що у держбюджеті на наступний рік закладено збільшення заробітної плати вчителям майже на 30%, лікарям – на 20%. Також передбачено ряд регіональних програм, зокрема масштабний ремонт доріг, на який буде інвестовано від 35 до 40 мільярдів гривень.

"На масштабну енергомодернізацію закладаємо на наступний рік майже 4 мільярди гривень. Для того, щоб допомогти місцевим органам влади, використовуючи місцевий ресурс, співпрацюючи з міжнародними фінансовими організаціями, стати Україні енергонезалежною", – розповів Володимир Гройсман.

Загалом таких пріоритетів у бюджеті 2017 року є сім, сюди також входить забезпеченя національної безпеки і оборони.

"Я розраховую, що український парламент робитиме все для того, щоб консолідуватись навколо прийняття бюджету, незважаючи на різні популістські висловлювання окремих людей", – додав Гройсман.

Зазначимо, у рамках свого візиту на Львівщину Володимир Гройсман взяв участь у церемонії відкриття ще одного заводу електрообладнання і автозапчастин компанії Fujikura Automotive Еurope, а також погодив надання Львову кредиту від Європейського інвестиційного банку на Грибовицьке звалище та зведення сміттєпереробного заводу.

Однак, за його словами, проблему сміттєзвалища повинна вирішити місцева влада, якій потрібно знайти порозуміння із громадами, що живуть поблизу полігону.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.