Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

учасники АТО

учасники АТО

Вівторок, 4 жовтня 2016, 12:01

Львівська мерія виділила 400 мільйонів для бійців АТО

Сьогодні на сесії депутати прийняли ухвалу про захист інтересів мешканців Львова – учасників АТО.

Цю хвалу підтримали 53 депутати міськради.

Як роз’яснила начальниця юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич, в ухвалі передбачено виділення 400 млн грн з бюджету міста на потреби учасників АТО.  Ці кошти мерія виділятиме по 100 млн грн кожного року до 2020 року включно.

Також передбачено матеріальну компенсацію бійцям АТО по 100 тис грн кожному замість земельних ділянок та обговорили створення робочої групи, яка складатиметься також й з учасників АТО, які перевірять кожного із бійців, що претендують на землю або компенсацію за неї.

Окрім цього депутати звернулися до голови Львівської ОДА Олега Синютки та керівника ГУ Держгеокадастру у Львівській області Андрія Кравецького щодо сприяння у закріпленні земельних ділянок поза межами Львова. Йдеться про землі між Рясне та районом Білогорща, 59 га якої місто прагне отримали для своїх потреб, з них 48,1 га – для учасників бойових дій, решта землі – для прокладення мереж та інфрактруктури.

А під час обговорення в ухвалу внесли зміни щодо поширення дії ухвали на добровольчі батальйони та щодо сплати податків не за рахунок учасників АТО, а за рахунок бюджету міста.

Нагадаємо,29 вересня на сесії Львівської міськради учасники АТО змусили депутатів розглянути питання щодо виділення землі та перервати сесію.

А ще 15 вересня під стінами Львівської міськради учасники АТО розклали намет та розпочали безстроковуакцію протесту, вимагаючи від міського голови Львова Андрія Садового надати бійцям та сім'ям загиблих у зоні АТО передбачені для них квартири та земельні ділянки.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.