Новини

Політика

лісове господарство Львівщини

лісове господарство Львівщини

Четвер, 20 жовтня 2016, 16:44536

В Україні планують створити Лісовий фонд

Фонд займатиметься фінансуванням лісгоспів та сприятиме розвитку туризму.

Про це йдеться на офіційному сайті Державного агентства лісових ресурсів України.

Як наголосила т.в.о. голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич, для розвитку галузі необхідна Національна лісова стратегія, відтак пропонується створити Лісовий фонд України.

За її словами, фонд допоможе вирішити проблему фінансування лісогосподарств південних та східних регіонів, а також забезпечить розвиток інфраструктури і туризму, лісорозведення та лісовідновлення.

Також Держілагентство розробило законопроект, який передбачає посилення відповідальності за порушення правил поведінки в лісі, незаконну вирубку та тіньовий обіг деревини.

«Законопроект також передбачає введення єдиної державної системи електронного обліку деревини для всіх постійних лісокористувачів та запровадження прозорих правил реалізації, як дієвого способу боротьби з незаконними рубками та тіньовим ринком», – додала Христина Юшкевич.

Окрім цього сьогодні триває робота з сертифікацією лісів за міжнародною системою FSC. На сьогодні площа сертифікованих лісів в Україні складає 3,3 млн га, що становить майже 32% лісового фонду.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->