Новини

Економіка

будівництво

будівництво

Середа, 26 жовтня 2016, 13:02436

У вересні на Львівщині зросло будівництво офісів

У січні-вересні, порівняно із минулим роком, будівництво нежитлових приміщень на Львівщині зросло на 31%.

Про це повідомила прес-служба Головного управління статистики у Львівській області.

Загалом підприємства Львівщини виконали будробіт на 2882 млн грн, а індекс будпродукції, порівняно з січнем-вереснем 2015 року, становив 119,3%.

Відтак, 38,6% обсягу будівельної продукції припало на інженерні споруди, з них найбільше виконано робіт на прокладанні трубопроводів, комунікацій, ліній електропередачі та будівництві комплексних промислових споруд. На будівництві нежитлових будівель виконано 31,1% від загального обсягу робіт, житлових будівель – 30,3%.

Також зросли обсяги будівельних робіт за усіма видами будівельної продукції, зокрема на будівництві нежитлових будівель – на 23,4%, інженерних споруд – на 20,1%, житла – на 14,6%.

За характером будівництва обсяги робіт розподілились: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 83,8% від загального обсягу, роботи з капітального ремонту – 8,7%, з поточного ремонту – 7,5%.

Серед регіонів Львівщини 58,9% загальнообласного обсягу будівельних робіт виконали підприємства Львова, значні обсяги виконані також будівельниками Пустомитівського (10,7%) та Стрийського (10,6%) районів.

Нагадаємо, у січні-серпні, порівняно із минулим роком, будівництво житла на Львівщині зросло на 31%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: