Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Працівники із дітьми можуть отримувати додаткову соціальну відпустку

Працівники із дітьми можуть отримувати додаткову соціальну відпустку

lady.tochka.net/

Вівторок, 7 серпня 2012, 12:03

Працівники із дітьми можуть отримувати додаткову соціальну відпустку

Додаткові соціальні відпустки передбачені законодавством для працівників з метою створення сприятливих умов для догляду та виховання дітей. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

 

Додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів (без урахування святкових і неробочих днів) надається жінці, працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, дитину – інваліда, усиновила дитину, одинокій матері, батьку, який виховує дитину без матері (у тому числі й у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла дитину під опіку.

«Оскільки ця відпустка є соціальною і не належить до виду щорічних, то вона може надаватися в будь-який час упродовж календарного року, незалежно від відпрацьованого часу і дати народження дитини – до чи після. За наявності декількох підстав для надання цієї відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 17 календарних днів», – зазначено у повідомленні.

Якщо працівник з якихось причин не скористався своїм правом додаткової відпустки до досягнення дитиною певного віку або ж за кілька попередніх років, він має право використати цю відпустку. У випадку звільнення, незалежно від підстав, працівнику має бути виплачена компенсація за всі невикористані дні відпусток, як це передбачено ст. 24 Закону України «Про відпустки».

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.