Новини

Економіка

Замок Лева

Замок Лева

kafa.ws

Замок Лева зобов'язали віддати готель Львівській облраді

П'ятниця, 28 жовтня 2016, 14:10

Суд обов'язав готель "Замок Лева" повернути історичні будівлі на вул. Глінки Львівській облраді.

Про це повідомляють "Наші гроші. Львів".

Зокрема, Вищий господарський суд України відхилив касаційну скаргу ТОВ "Замок Лева" та зобов’язав фірму віддати приміщення готелю, яке вона орендувала, Львівській обласній раді.

Зазначимо, у серпні цього року облрада заявила про намір здати в оренду комунальні приміщення на вул. Глінки, 7 та 9. Йдеться про дві історичні будівлі площею 396,6 та 477,6 кв.м, де з 1991 року знаходиться готельно-ресторанний комплекс "Замок Лева".

Облрада планує здати в оренду ці будинки, знову ж таки, для розміщення готелю, однак терміном на 2 роки та 11 місяців.

Для проведення конкурсу управління майном звернулося до ТзОВ "Замок Лева", засновниками якого, за даними єдиного державного реєстру юридичних осіб, є львів'яни Володимир Ткачук (директор готелю) та Роман Карачевський, щодо доступу до цих приміщень для проведення оцінки.

Однак фірма експертів не впустила та подала до суду, мотивуючи свої дії тим, що про виселення облрада повідомила власників готелю на місяць пізніше, відтак доровір про оренду, дія якого закінчилася 31 грудня 2015 року, автоматично продовжився на 13 років.

Зазначимо, готель "Замок Лева" був відкритий ще у 1991 році. Із того часу він кілька разів переукладав договір оренди на історичні будинки на вул. Глінки, 7 і 9.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.