Новини


Польська культура
Як писати про екологію в нових медіа
Ні корупції
РІА Україна
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Авто на польській реєстрації

Авто на польській реєстрації

mukachevo.net

Власники авто, зареєстрованих за кордоном, розпочнуть 12 листопада акцію протесту

Четвер, 10 листопада 2016, 10:08

Ініціатори перекриття дороги в Ужгороді заявили, що до них приєднуються однодумці з інших областей, в тому числі з Львівщини.

Про це повідомив кореспондент "Варіантів" з прес-конференції, яку провели вчора в Ужгороді представники ініціативної групи.

Вони заявили про перекриття 12 листопада контрольно-пропускних пунктів на Закарпатті.

«Пересічники» – закарпатці, які використовуються автомобілі з іноземною реєстрацією та заявляють, Основна вимагають рівних прав для українців та іноземців щодо використання автомобілів іноземної реєстрації. А також закликають привести розмитнення автомобілів до європейських норм.

Вони вимагають внести зміни у законодавстві, що наблизять купівлю авто за кордоном до європейського законодавства. Ще однією їхньою вимогою є скасування необхідності перетину кордону кожних десять днів для легалізації в Україні купленого за кордоном авто.

Активіст Юрій Качур пояснив, що після блокування КПП у березні 2016 року була створена ініціативна група.

"Нам делегували повноваження люди, з якими ми пліч-о-пліч блокували кордон. Ми разом почали діяти в площині законотворення, всі наші напрацювання та пропозиції були направлені до Верховної Ради, хоч до спільної згоди ми так і не дійшли. Ініціативна група представляє інтереси громади, але попри це ми не є організаторами акції. Я є і буду учасником таких акцій, адже ми не маємо морального права залишити тих людей, які в нас вірять, поки вся ця ситуація не отримає логічного завершення", – заявив Юрій Качур.

Він додав, що до них приєдналося багато однодумців з  Волині, Києва, Львова, Чернівців, інших міст України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.