Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Юрій Голець

ЛМР

Четвер, 17 листопада 2016, 09:55

Начальника управління ЖКГ Львівської міськради Гольця затримали за підозрою в отриманні хабара

Юрій Голець

Сьогодні працівники військової прокуратури затримали начальника управління житлового господарства Львівської міської ради Юрія Гольця за підозрою в отриманні хабара розміром 90 тис. грн.  

Про це Варіантам повідомили власні джерела в правоохоронних органах. 

Джерела уточнили, що Голець вимагав 800 тис. грн., але затримали його під час передачі 90 тис. грн. За які саме послуги чиновник вимагав хабар, наразі невідомо.

Нагадаємо, наприкінці жовтня прокуратура Львівської області оголосила Юрію Гольцю про підозру щодо незаконного поводження з відходами на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Втім, як зазначав на початку листопада прокурор Львівщини Юрій Квятківський, Гольця так і не відсторонили від роботи.

"Вказана особа неналежно віднеслась до виконання своїх обов'язків, що призвело до надзвичайної події, яка сталась у травні. Ухвалою слідчої судді від 1 листопада до підозрюваного з врахуванням середньої тяжкості злочину застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання", – уточнив Юрій Квятківський. 

З огляду на сьогодніі події стає очевидним, що Голець вже на той час проходив як підозрюванний в іншій справі. Можемо припустити, що саме через це прокуратура не вимагала його затримання. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.