Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

П'ятниця, 25 листопада 2016, 16:22

Садовий нарікає на заборону суду юзати Грибовицьке сміттєзвалище

У щотижневому відеозверненні мер Львова роз'яснив наслідки заборони використання Грибовицького полігону ТПВ.

"В сьогоднішньому зверненні я також хочу поінформувати вас про перебіг вирішення питання зі сміттям. Нещодавно внаслідок звернення прокуратури суд остаточно закрив для нас можливість використання полігону в Грибовичах. Це не дуже мудре рішення, адже воно створює проблему не лише для міста, але й для тих громад, які є поруч. Така заборона уповільнює роботи по рекультивації, про яку нас просять мешканці Малехова та Грибовичів.

Так чи інакше, ми змушені шукати місце під новий полігон та сміттєсортувальну лінію. Я хочу тут роз’яснити один аспект, який часто обговорюється в громаді в контексті питання сміття. Жоден майбутній сміттєпереробний завод не гарантує повну відсутність відходів, які потрібно пізніше захороняти на полігоні. Після сортування і переробки сміття все одно залишатимуться відходи, які необхідно десь складувати. Так це функціонує в більшості європейських міст.

Цього тижня ми оголосили збір пропозицій для купівлі місця під такий полігон та сміттєсортувальну лінію.

Інша задача, яку ми вирішуємо – це будівництво заводу з глибинної переробки сміття, для чого ми залучатимемо кошти з трьох джерел – місцевого бюджету, європейське фінансування.

Я лише хочу запевнити вас, що буду тримати вас в курсі наших дій і ми зробимо все, аби ефективно вирішити цю дуже складну задачу", – пояснив Андрій Садовий.

Нагадаємо, що заяву міського голови Львова Андрія Садового щодо неможливості проведення рекультивації Грибовицького сміттєзвалища через позов прокуратура Львівщини назвала маніпуляцією суспільної думки.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.