Новини

Соціум

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Суд змусив Садового припинити експлуатацію Грибович

Понеділок, 14 листопада 2016, 14:00

Проте суд так і не визнав протиправною діяльність Львівської міськради щодо незакриття Грибович та проведення рекультивації звалища.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

10 листопада Львівський окружний адміністративний суд зобов’язав виконавчий комітет Львівської міської ради невідкладно вжити заходів, аби заборонити ЛКП «Збиранці» вивіз відходів на Грибовицьке сміттєзвалище та припинити його подальшу експлуатацію.

Водночас цей же суд відмовився визнати протиправною бездіяльність щодо незакриття Грибовицького сміттєзвалища, проведення його рекультивації та вибору земельної ділянки для створення нового полігону й будівництва на ній сміттєпереробного заводу.

Втім прокуратура Львівщини планує оскаржувати рішення окружного адмінсуду при наявності підстав. 

Зазначимо, справа за позовною заявою прокуратури області до Андрія Садового та виконавчого комітету міськради перебувала ще з липня.

Нагадаємо, на початку листопада прокурор Львівської області Юрій Квятківський зауважував, що розслідування по Грибовицькій трагедії триватиме не один місяць.

А саме Грибовицьке сміттєзвалище так і не визнали зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Також минулого тижня Олег Синютка назвав три можливі ділянки для спорудження сміттєпереробного заводу на Львівщині і зауважив, що рекультивація Грибович повинна відбуватись на конкурсній основі.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.