Новини

Політика

Олег Синютка і Андрій Садовий

Олег Синютка і Андрій Садовий

Середа, 30 листопада 2016, 11:29590

Синютка вимагає у Садового не затримувати рекультивацію Грибович

Львівська ОДА звернулася до Садового з вимогою оголосити конкурс на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Вчора голова Львівської ОДА Олег Синютка підписав звернення до міського голови Львова Андрія Садового із вимогою у найкоротший термін оголосити міжнародний конкурс із розроблення проекту рекультивації Львівського полігону твердих побутових відходів.

У зверненні йдеться, що конкурс має відбутися із залученням міжнародних фахівців, а також відповідно до розробленого Львівською ОДА технічного завдання, а існуючий проект рекультивації є неактуальний у зв’язку з припиненням розміщення побутових відходів.

"Станом на сьогодні Львівська міська рада не здійснює жодних заходів щодо забезпечення стабілізації і ліквідації наслідків трагедії. Через екологічне лихо на Грибовицькому сміттєзвалищі влада міста зобов’язана у найкоротші терміни врегулювати ситуацію та запобігти техногенній і екологічній катастрофі", – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, раніше Андрій Садовий заявляв про неможливість проведення рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та про негативні наслідки від закриття сміттєзвалища. Прокуратура Львівщини назвала цю заяву міського голови маніпуляцією суспільної думки.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->