Новини

Економіка

мікропроекти

мікропроекти

Середа, 30 листопада 2016, 17:56902

На Львівщині стартує конкурс мікропроектів на 2017 рік

З 1 грудня приймаються заявки на участь у конкурсі мікропроектів на наступний рік.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Зокрема, з 1 до 30 грудня 2016 року розпочинається прийом заявок на участь у конкурсі  мікропроектів місцевого розвитку, які фінансуватимуться з обласного бюджету.

Як зазначив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Іван Собко, мікропроекти – це інструмент для розвитку місцевої інфраструктури в галузі освіти і медицини, благоустрою територій, встановленню вуличного освітлення тощо.

"Завдяки конкурсу мікропроектів громади мають можливість реалізовувати власні ініціативи та робити життя кращим у своєму населеному пункті", – наголосив Іван Собко.

Цього року граничну вартість мікропроекту збільшено до 400 тис грн, а максимальна субвенція з обласного бюджету становитиме 200 тис грн. Мікропроект повинен відповідати одному із 6 пріоритетів: освітня галузь, ДНЗ, заклади охорони здоров’я, народні доми, вуличне освітлення та інше (проекти, що не дублюються діючими обласними програмами).

Окрім цього, відтепер заявки на участь у конкурсі можна подавали лише в електронному варіанті. Таке рішення прийняли депутати облради на сесії, яка відбулася 25 жовтня цього року. Також до заявки додаватимуться документи, які підтверджуватимуть співфінасування з боку громад, спонсорів та місцевих бюджетів.

Загалом на обласний конкурс мікропроектів у 2016 році Львівська обласна рада виділила 54 млн грн. Із загальної кількості мікропроектів – 686, станом на початок жовтня було завершено 237, на а 438 об’єктах все ще тривали роботи. 

Нагадаємо, дізнатися інформацію про переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2016 рік можна на інтерактивній карті.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->