Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

завод у Городку

loda.gov.ua

П'ятниця, 16 грудня 2016, 10:50

На Львівщині відкрили новий завод

завод у Городку

У Городку з'явився сучасний завод із виробництва тротуарної плитки.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Зокрема, 15 грудня у Городку на базі ТОВ "Озон" відкрили новий завод із виробництва тротуарної плитки та бетонних виробів. 

За словами директора та співзасновника підприємста "Озон" Олега Когута, проектна потужність підприємства – 350 тис кв.м на місяць. Ринок збуту – це Львівщина, Франківщина, Закарпаття, Рівненщина, Волинь, а також Чернівецька та Тернопільська області. Обсяги реалізованої продукції за 2015 рік – 47,35 млн грн, за 10 місяців 2016 року – 66,2 млн грн.

Всього на заводі працює 120 осіб. У новому цеху працюватимуть ще 16, оскільки виробництво тут повністю автоматизоване. За одну робочу зміну у цеху вироблятимуть 1,5 тис кв.м бетонних виробів.

Як наголосив Олег Когут, на розширення виробничих потужностей підприємства витратили близько 29 млн грн.

Зазначимо, компанія "Озон" займається виробництвом будівельних виробів з бетону, бруківки дорожньої та тротуарної. Підприємство працює в галузі виробництва тротуарної плитки методом вібропресування напівсухої бетонної суміші.

У 2012 року було введено в експлуатацію другий завод з виробництва фігурних елементів мощення, а також бордюрів, поребриків, клумб, палісадів та іншої продукції з напівсухого бетону. Завод виробляє близько 45 куб.м бетону за годину.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.