Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Світовий банк

112.ua

Вівторок, 20 грудня 2016, 12:10

Світовий банк виступає за створення незалежної наглядової ради при Приватбанку

Світовий банк

Світовий банк підтримує націоналізацію Приватбанку.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як йдеться в заяві Світового банку, рішення уряду і Нацбанку про націоналізацію Приватбанку збереже фінансову стабільність в Україні, збільшить довіру до банківської системи та забезпечить рівне ставлення до всіх банків, що потребують рекапіталізації.

"Надалі буде критично важливо призначити професійне правління і незалежну наглядову раду щоб ефективно реструктурувати Приватбанк, захистити вкладників і мінімізувати витрати для платників податків", – йдеться в заяві.

Також Світовий банк зазначив, що підтримуватиме Україну в її зусиллях побудувати сильні інститути і впроваджувати реформи у фінансовому секторі.

Нагадаємо, 18 грудня уряд прийняв рішення про націоналізацію Приватбанку: держава отримає 100% у капіталі Приватбанку, а обсяг емісії облігацій внутрішньої держпозики для цих цілей оцінюється в межах 116,8-148 млрд грн.

 

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.