Новини

Політика

Олександр Ганущин

Олександр Ганущин

Четвер, 22 грудня 2016, 18:19627

Ганущин отримуватиме щомісячну надбавку до зарплати

Депутати встановили умови праці голові Львівської облради на 2017 рік.

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили рішення про встановлення умов оплати праці голові обласної ради на 2017 рік. Це рішення підтримали 46 депутатів, голосували Блок Петра Порошенка, ВО "Батьківщина", Громадянська прозиція, Народний контроль, Народний рух України.

Зокрема, у 2017 році Олександр Ганущин отримуватиме щомісячну премію у 60% від заробітної плати за відпрацьований час, щорічну матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Посадовий оклад голові облради встановили згідно зі штатним розписом, також він отримуватиме премії та надбавки за ранг посадовця, інтенсивність праці та вислугу років.

Нагадаємо, у 2016 році Ганущин отримував ще й доплату за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавку за  вислугу років у розмірі 15% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.

А у 2015 році він задекларував лише зарплату, а його будинок у Брюховичах вартує два мільйони та займає понад 350 квадратів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: