Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівська облрада

П'ятниця, 30 грудня 2016, 18:00

Депутатам Львівської облради забракло 200 тисяч на авторучки та антивіруси

Львівська облрада

Львівські депутати внесли зміни у план закупівлі на 2016 рік та дозамовили ще декілька товарів та послуг.

Про це йдеться у додатку до річного плану закупівель Львівської обласної ради на 2016 рік.

Зокрема, із обласного бюджету депутати виділили 80 тис грн на придбання матеріалів, обладнання та інвентарю. У цю категорію входять блокноти, папки, авторучки, олівці, ножиці, клей, ліки, програмне забезпечення, конверти тощо.

Оплата послуг, окрім комунальних, обійдеться у 88 тис грн: ремонт комп'ютерів обійдеться у 15 тис грн, вивезення сміття – у 5 тис грн. Сюди також входять послуги нотаріуса, послуги з мобільного зв'язку.

Окрім цього облрада також дозамовила картриджі з тонером за 5 тис грн, друкарську фарбу – 5 тис грн, пакети програмного забезпечення для захисту від вірусів – 20 тис грн, авторубки – 20 тис грн, надання телефонних послуг – 20 тис грн.

Нагадаємо, у квітні львівські депутати затвердили план закупівлі на 2016 рік: сума видатків коливалася у межах 2,5 млн грн. А вже у червні депутати дозамовили соцдослідження та інформаційно-консультаційні послуги.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.