Новини

Політика

мікропроекти

мікропроекти

На Львівщині для участі у конкурсі мікропроектів-2017 подали 1300 проектів

Вівторок, 17 січня 2017, 11:07

Зареєстровано 1303 заявки на участь в цьогорічному обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Відтак, найбільшу кількість заявок подали Сокальський, Жовківський та Яворівський райони, Дрогобич, найменше – Дрогобицький, Радехівський та Перемишлянський райони та Моршин.

За пріоритетами, найбільше заявок подали на освітню галузь – 490, інші пріоритети – 206, вуличне освітлення – 186, народні доми – 178, ДНЗ – 138 та заклади охорони здоров'я – 105.

"Цьогорічні проекти є значно якіснішими. Загальний зведений бюджет усіх 1303 заявок становить понад 320 млн грн. Так, за 2016 рік за допомогою обласного бюджету на Львівщині реалізовано з 691 мікропроекту – 688, це показник 99,6%", – наголосив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та ЗЕЗ Львівської обласної ради Іван Собко.

За його словами, 490 заявок подано у галузі освіти.

Із переліком заявок, поданих на конкурс мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік, можна ознайомитись тут.

Нагадаємо, цього року граничну вартість мікропроекту збільшено до 400 тис грн, а максимальна субвенція з обласного бюджету становитиме 200 тис грн. Мікропроект повинен відповідати одному із 6 пріоритетів: освітня галузь, ДНЗ, заклади охорони здоров’я, народні доми, вуличне освітлення та інше (проекти, що не дублюються діючими обласними програмами).

Окрім цього, відтепер заявки на участь у конкурсі можна подавали лише в електронному варіанті. Таке рішення прийняли депутати облради на сесії, яка відбулася 25 жовтня цього року. Також до заявки додаватимуться документи, які підтверджуватимуть співфінасування з боку громад, спонсорів та місцевих бюджетів.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.